Apskatīt kartē

Ekspedīcijas piezīmes. Alojas novads

Radot “Radiožurnāla” aizmetņus, šovasar mūsu ceļi veda uz dažnedažādām Latvijas vietām. Meklējot rakstu varoņus, viesojāmies pašvaldībās, pilsētās, ciemos, miestos un viensētās. Daudzi no tiem mūs ne gluži pārsteidza nesagatavotus, bet tā vai citādi nolika mūs “uz nelielas pauzes”.
Lasīt vairāk

Rojālistu kods

RojaL – starptautisks kinofestivāls, kas notiek Rojā kopš 2011. gada. Galvenais mērķis – sarīkot jauno režisoru darbu skati un konkursu, veicinot izaugsmi un domu apmaiņu. Ik reizi uzmanība pievērsta arī kādas Eiropas valsts kinoklasikai. 2022. gads bija veltīts itāļu kino.
Lasīt vairāk

“Radiožurnāls” – vieta, kur satikt Lielus Cilvēkus.

Mēs dodamies ekspedīcijās (līdzīgi kā savulaik Ziedonis, “Kurzemīti” un “Leišmalīti rakstot), satiekam cilvēkus, piefiksējam sarunas, faktus un nostāstus. Bet pirms paturēt tos savā arhīvā, lai noglabātu nākamajām paaudzēm, mēs šos stāstus raidām. Te un tūlīt. Lai šīs dienas cilvēki uzzina ko vairāk par šo zemi un tās iemītniekiem. Lai lasītājiem būtu kur atsperties. Lai viņu idejām par to, ka savu dzīvi ir iespējams gan mainīt, gan ietekmēt, gan sekmēt, būtu

“Radiožurnālā” stāstīsim arī par interesantiem dabas objektiem, kas atrodami pilsētu nomalēs un ko esam uzgājuši savu ekspedīciju laikā. Ar dažādu multimediju palīdzību, jūs uz mirkli nokļūsiet citās Latvijas vietās, kas iespējams pamudinās arī jūs pašus doties ekspedīcijās pa Latviju. Jo Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam ir jāpalīdz parādīties. Tā teicis Imants Ziedonis un tā domājam arī mēs – Imanta Ziedoņa fonds “Viegli”.

Autori