Apskatīt kartē

Ekspedīcijas piezīmes. Alojas novads

Radot “Radiožurnāla” aizmetņus, šovasar mūsu ceļi veda uz dažnedažādām Latvijas vietām. Meklējot rakstu varoņus, viesojāmies pašvaldībās, pilsētās, ciemos, miestos un viensētās. Daudzi no tiem mūs ne gluži pārsteidza nesagatavotus, bet tā vai citādi nolika mūs “uz nelielas pauzes”.
Lasīt vairāk

Rojālistu kods

RojaL – starptautisks kinofestivāls, kas notiek Rojā kopš 2011. gada. Galvenais mērķis – sarīkot jauno režisoru darbu skati un konkursu, veicinot izaugsmi un domu apmaiņu. Ik reizi uzmanība pievērsta arī kādas Eiropas valsts kinoklasikai. 2022. gads bija veltīts itāļu kino.
Lasīt vairāk

Privātuma atruna

Šis paziņojums attiecas uz personas datiem, ko Imanta Ziedoņa fonds Viegli var iegūt caur šo vietni

E-pasta adrese saziņai ar fondu par personas datu aizsardzības jautājumiem ir info@fondsviegli.lv.

Šajā vietnē iesniegtos personas datus uzņēmums lieto tikai tiem paredzētajiem mērķiem un nenodod trešajām personām, izņemot likumā noteiktos gadījumos.

Šajā vietnē apmeklētāji var nodot un Imanta Ziedoņa fonds Viegli saņemt personas datus sekojošos veidos:

Vietnes apmeklētājs izmanto jaunu pierakstīšanās formu jebkuras sadaļas apakšā. Imanta Ziedoņa fonds Viegli no apmeklētāja iegūst e-pasta adresi un IP adresi. Šie personas dati tiek izmantoti saziņai ar apmeklētāju.

Uzņēmuma SIA ONE Development vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā apmeklētāja datorā vai mobilajā ierīcē, ja apmeklētāja pārlūkprogrammas iestatījumi to atļauj. Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai mājaslapas apmeklētājus personiski identificētu. Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org.

Google reCAPTCHA v3

Šo lapu aizsargā reCAPTCHA un Google Privacy Policy un Terms of Service.